15% попуст на обука за Б категорија

15%
преостанато време: 97 дена, 5:24:21
Добивате:
15% попуст на обука за Б категорија
Автошкола СМАРТ Ви нуди обука за Б категорија, а нашиот тим на инструктори ќе ви  обезбеди професионална обука и ќе ве подготви да бидете одлични возачи и совесни учесници во сообраќајот. Обуката опфаќа: 
- практичен дел 36 мото часа
- теоретска настава
- ГРАТИС лекарско уверение
- пробен тест
 
Можност за плаќање до 24 рати БЕЗ КАМАТА!
Цената на обуката изнесува 24.500 денари. (без попуст)

Локација: ул. Партизански Одреди бр.153, Порта Влае, Скопје

Повеќе информации:
071 268 876
02 51 17 263
Услови:
  • Преземањето на купонот е БЕСПЛАТНО преку вашиот профил на Златна Книга Или едноставна најава преку Facebook
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот
  • Кликнете на жолтото копче 'бесплатно преземи го купонот' под сликата
  • Преземениот купон ќе ви стигне на вашата e-mail адреса.
  • Купонот може да се искористи до 31.12.2023 
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Смарт


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 153
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7420 км
Дејности:

автошколи  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1686726751_46.png?t=true&w=300&h=300  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи