15% попуст на компјутерски и странски јазични курсеви

- 15%
преостанато време: 66 дена, 10:28:20
Добивате:
15% попуст на компјутерски и странски јазични курсеви. Компјутерска едукација за деца и возрасни, обуки за развивање деловни вештини, општи курсеви по странски јазици, специјализирани и професионални курсеви по англиски јазик.
Услови:
  Преземањето на купонот е бесплатно За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

ЕСП

Достапен интернетКлиматизирано

 • Адреса: 9-ти Мај 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи