15 % попуст на Karcher Машини за чистење со вода под притисок

-15%
преостанато време: 17 дена, 13:06:48
Добивате:
Со овој купон само во КЛИНТЕК добивате 15% попуст за нарачка на Karcher Машини за чистење со вода под притисок и тоа за модели за домашна употреба К4, К5, К7, како и 10% на моделите за професионална употреба HD и HDS (модели со топла и ладна вода). Доколку сакате да добиете повеќе информации контактирајте ја компанијата КЛИНТЕК на 070 353614 и 075 213105
Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно.
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
  • Количините се ограичени
  • Купонот може да се искористи од 15.06.2023 година
Споделете:
За компанија:
Мапа

Клинтек

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: бул.Партизански Одреди 62 лок. 9
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1539079236_61.jpg?t=true&w=300&h=300  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи