15% попуст на изработка на ПВЦ и алуминиумска столарија од брендовите Salamander и Alumil

- 15%
remaining time: 93 days, 8:14:50
You get:
Со овој купон добивате 15% попуст на изработка на ПВЦ и алуминиумска столарија од брендовите Salamander и Alumil од компанијата Роломонт. Доколку сакате да добиете повеќе информации контактирајте ја компанијата. Број 070/683089
 • Преземањето на купонот е БЕСПЛАТНО преку вашиот профил на Златна Книга Или едноставна најава преку Facebook 
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот 
 • Кликнете на жолтото копче 'бесплатно преземи го купонот' под сликата 
 • Преземениот купон ќе ви стигне на вашата e-mail адреса. 
 • Купонот може да се искористи до 01.05.2020 
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Conditions:
  • Преземањето на купонот е БЕСПЛАТНО преку вашиот профил на Златна Книга Или едноставна најава преку Facebook
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот
  • Кликнете на жолтото копче 'бесплатно преземи го купонот' под сликата
  • Преземениот купон ќе ви стигне на вашата e-mail адреса.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Rolomont

6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

 • Address : ul.30, nas.Radishani 31
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км

 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574781393_75.png?t=true&w=300&h=300Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel