15% попуст на генерално чистење

- 15%
remaining time: 345 days, 12:21:25
You get:

15% попуст на генерално чистење на Вашиот дом

Conditions:
 • Преземањето на купонот е бесплатно
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
 • Купонот може да се искористи до 01.05.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Perfekt Cisto

7 days a week

 • Address : Juznomoravska brigada 2/23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7856 км

 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00
  Sat from 10:00 to 17:00
  Sun from 10:00 to 14:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи