15% попуст на генерално чистење

- 15%
преостанато време: 342 дена, 16:49:08
Добивате:

15% попуст на генерално чистење на Вашиот дом

Услови:
 • Преземањето на купонот е бесплатно
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
 • Купонот може да се искористи до 01.05.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Перфект Чисто

Работиме 7 дена во неделата

 • Адреса: Јужноморавски бригади 2/23
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7856 км

 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
  Саб од 10:00 до 17:00
  Нед од 10:00 до 14:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи