15% попуст на целa колекција на модерни и практични патни торби, куфери и аксесоари

- 15%
преостанато време: 67 дена, 20:41:51
Добивате:
15% попуст на цела колекција на модерни и практични патни торби, куфери и аксесоари. Со овој купон можете да остварите попуст во салоните на Exima.
Услови:

    Преземањето на купонот е бесплатно. За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.

Споделете:
За компанија:
Мапа

Ексима-продавница


  • Адреса: ГТЦ 2 кат 3/9
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
    Саб од 10:00 до 16:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи