15% попуст на цел асортиман во Просветно дело

- 15%
преостанато време: 66 дена, 10:43:02
Добивате:
15% попуст на цел асортиман.
Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Просветно дело дирекција

Јавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

 • Адреса: Димитрије Чуповски 15 (Вељко Влаховиќ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км

 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи