15% попуст членарина за втор месец за сите стилови на танц за сите возрасти

- 15%
remaining time: 67 days, 18:35:18
You get:

15% попуст членарина за втор месец за сите стилови на танц, за сите возрасти. Часовите ги држат инструктори и балетски педагози со завршен факултет за својата струка.

Conditions:
  • Понудата не може да се комбинира со веќе постоечки попусти.
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 30.04.2017
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Rebis

ParkingPublic transportInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedChildren welcome

  • Address : bul.8-mi Septemvri 2/2 (Oktomvriska Revolucija)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7848 км

  • Working Hours: Mon - Sun from 17:00 to 21:30

Log In to Golden Pages

Logged in users use services like discount coupons, contact businesses, list favorite places, comments, ratings ...

Username:Password:


New user? | Forgot password? | Cancel