10% попуст од крајната цена на шлеп услуги

- 10%
преостанато време: 23 дена, 3:31:36
Добивате:

10% попуст на крајната цена од возење по километар.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи о до 18.08.2017
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:

Влечна Шлеп Служба Марбо Транспорт

Работиме 7 дена во неделатаРаботиме нон-стоп

  • Адреса: 6-ти Април 33
  • Место: Куманово

  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи