10% попуст на влезни и собни врати

- 10%
remaining time: 103 days, 5:34:46
You get:

10% попуст на влезни и собни врати, со вклучена бесплатна достава и монтажа.

Conditions:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Kuze Design

Public transport6 days a weekWi-Fi Zone

  • Address : Metodija Andonov Cento 9 (Anton Popov)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7855 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00
    Sat from 09:00 to 14:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи