10% попуст на влезни и собни врати

- 10%
преостанато време: 73 дена, 23:09:57
Добивате:

10% попуст на влезни и собни врати, со вклучена бесплатна достава и монтажа.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Кузе дизајн

Јавен превозРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: Методија Андонов Ченто 9 (Антон Попов)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7855 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 14:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи