10% попуст на генерално чистење на Вашиот дом

- 10%
преостанато време: 309 дена, 23:12:38
Добивате:

10% попуст на услугата - генерално чистење на Вашиот дом.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Ланд сервис

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Мишко Михајловски 14-a
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30
    Саб од 10:00 до 14:00

Логирај се на Златна Книга

Зашто логинот
Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи