10% попуст на Соларен Kолектор

- 10%
преостанато време: 102 дена, 17:12:01
Добивате:
10% попуст на Соларен Kолектор FK8203. Уникатен визуелен изглед на бранот - рамка дизајн во комбинација со црна рамка. Соларно стакло e so оптимална вредност за вложените пари благодарение на интелигентен дизајн на производот врз основа на минимален број на поединечни компоненти максимална прецизност благодарение целосна роботизирана изработка без човечко влијание. Solar Keymark сертификат и 10 години гаранција од датумот на производство. Производител : GREENoneTEC Austria
Услови:

    Преземањето на купонот е бесплатно За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.

Споделете:
За компанија:
Мапа

БФМ Компани

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: нас.Кликово
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7394 км

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи