10% попуст на сите видови оков за мебел

- 10%
remaining time: 342 days, 16:46:05
You get:

10% попуст на сите видови оков за мебел.

Conditions:
 • Попустот не важи за производите на Samet
 • Преземањето на купонот е бесплатно
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
 • Купонот може да се искористи до 01.05.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Platin

Parking6 days a weekDelivery

 • Address : ul.30 br.51 Cucer Sandevo
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7842 км

 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30
  Sat from 08:00 to 14:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи