10% попуст на сите видови оков за мебел

- 10%
преостанато време: 97 дена, 4:54:22
Добивате:

10% попуст на сите видови оков за мебел.

Услови:
 • Попустот не важи за производите на Samet
 • Преземањето на купонот е бесплатно
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
 • Купонот може да се искористи до 30.04.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Платин

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостава

 • Адреса: ул.30 бр.51 Чучер Сандево
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9147 км
Дејности:

мебел - окови


 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30
  Саб од 08:00 до 14:00

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи