10% - 20% попуст на сите услуги во сервис-вулканизер Болид-Р

- 20%
преостанато време: 110 дена, 5:17:41
Добивате:
Од 10 - 20% попуст на сите услуги во сервис-вулканизер Болид-Р.
Услови:
    Преземањето на купонот е бесплатно. За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 09.01.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Болид Р

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Кумановска 10/а-5-1/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00
    Нед од 09:00 до 16:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи