10% попуст на сите услуги и кодирани клучеви

-10%
remaining time: 342 days, 16:46:50
You get:

10% попуст на сите услуги и кодирани клучеви.

Conditions:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Titan-ls

Parking7 days a weekCards accepted

  • Address : M.T.Gologanov 76
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7850 км

  • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 21:00
    Sun from 09:00 to 19:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи