10% попуст на сите производи: клучеви, брави, катанци, ПТТ сандачиња, изработка на натписи

-10%
remaining time: 342 days, 16:49:34
You get:

10% попуст на сите производи од Клучар Гравер Баже: - Клучеви - Брави - Катанци - ПТТ сандачиња - Изработка на натписи

Conditions:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Bazhe Klucar Graver

Pets welcomePublic transport6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditionedCards acceptedChildren welcome

  • Address : Jordan Mijalkov 6 (Zeleznicka)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7851 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00
    Sat from 09:00 to 14:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи