10% попуст на сите производи: клучеви, брави, катанци, ПТТ сандачиња, изработка на натписи

-10%
преостанато време: 64 дена, 14:57:06
Добивате:
10% попуст на сите производи од Клучар Гравер Баже: - Клучеви - Брави - Катанци - ПТТ сандачиња - Изработка на натписи
Услови:

    Преземањето на купонот е бесплатно За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.

Споделете:
За компанија:
Мапа

Баже Клучар Гравер

Дозволено за миленичињаЈавен превозРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДопуштено за деца

  • Адреса: Јордан Мијалков 3 (Железничка)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 14:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи