5 % попуст на сите клима уреди DAIKIN

- 5%
преостанато време: 96 дена, 15:17:55
Добивате:
5% попуст на сите клима уреди DAIKIN. Клима уред со рамен, модерен изглед кој се вклопува во секоја соба. Вертикално автоматско помесетување на ламелата, за еднаква дистибуција на топлината низ цела просторија. Тивка работа која нуди комфор • 24 часа тајмер кој обезбедува голема флексибилност во текот на денот. Со уредите на Daikin добивате до 70% заштеда.
Услови:

    Преземањето на купонот е бесплатно За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.

Споделете:
За компанија:
Мапа

Милмарк инженеринг

Работиме 6 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: М.Т.Гологанов 64-а лок.10
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 15:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи