10% попуст на сите италијански кујни со модерен и класичен стил

-10%
преостанато време: 67 дена, 22:36:46
Добивате:
10% попуст на сите италијански кујни со модерен и класичен стил
Услови:
    Преземањето на купонот е бесплатно За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Инуова

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостава

  • Адреса: Беличица б.б.
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7403 км

  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 18:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи