10% попуст на сите италијански кујни со модерен и класичен стил

- 10%
преостанато време: 73 дена, 23:35:05
Добивате:

10% попуст на сите италијански кујни со модерен и класичен стил

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Инуова

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостава

  • Адреса: Беличица б.б.
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7830 км

  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 18:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи