10% попуст на сервисни услуги и филтри

- 10%
преостанато време: 67 дена, 0:11:56
Добивате:

10% попуст на сервисни услуги и филтри

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 30.04.2017
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Астра м.с.

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Александар Урдаревски 9-В
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7849 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 16:00

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи