10% попуст на прва рата за прв степен курс по германски јазик (А1.1)

- 10%
преостанато време: 65 дена, 15:16:36
Добивате:
10% попуст на прва рата за прв степен курс по германски јазик (А1.1). (важи само за курсеви за возрасни)
Услови:
  • Ваучерот е наменет за курсевите за возрасни.
  • Може да се искористи само 1 понуда за попуст.
  • За оформување на една група потребни се мин. 4 слушатели.
  • Преземањето на купонот е бесплатно.
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Висен Шуле

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: Људевит Гај 6/9
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км

 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи