10% попуст на проектирање, изведба и опремување на базени, хидромасажни кади (JACUZZI)

- 10%
remaining time: 103 days, 5:37:32
You get:

10% попуст на проектирање, изведба и опремување на базени, хидромасажни кади (JACUZZI), фински сауни, инфра-црвени сауни, парни бањи како и опрема за спа центри.

Conditions:
 • Преземањето на купонот е бесплатно.
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
 • Купонот може да се искористи до 01.05.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Trendline


 • Address : Petar Acev 22-2/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км


  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи