10% попуст на проектирање, изведба и опремување на базени, хидромасажни кади (JACUZZI),...

- 10%
преостанато време: 310 дена, 4:52:30
Добивате:

10% попуст на проектирање, изведба и опремување на базени, хидромасажни кади (JACUZZI), фински сауни, инфра-црвени сауни, парни бањи како и опрема за спа центри.

Услови:
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
 • Купонот може да се искористи до 30.11.2016
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Трендлине


 • Адреса: Петар Ацев 22-2/4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9159 км


  Логирај се на Златна Книга

  Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

  Корисничко име:Лозинка:


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи