10% попуст на поставување на систем за видео надзор и систем за аларм

- 10%
преостанато време: 223 дена, 5:20:10
Добивате:
10% попуст на поставување на систем за видео надзор и систем за аларм.
Услови:
    Преземањето на купонот е бесплатно За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Видео аларм

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Народен Фронт 13-1/5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи