10% попуст на сите ламинати

- 10%
преостанато време: 73 дена, 23:32:39
Добивате:

10% попуст на сите ламинати

Услови:
 • Попустот не важи при редовен и сезонски попуст
 • Преземањето на купонот е бесплатно
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
 • Купонот може да се искористи до 01.05.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Спеис флорс


 • Адреса: бул.Илинден 48
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
  Саб од 09:00 до 14:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи