10% попуст на клима уреди INVERTER EMMETI 5.5 KW. Цена со попуст 53.275 ден.

- 10%
преостанато време: 96 дена, 14:35:50
Добивате:
10% попуст на клима уреди INVERTER EMMETI 5.5 KW. Редовна цена 59.194 ден., цена со попуст 53.275 ден.
Услови:

    Преземањето на купонот е бесплатно. За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.

Споделете:
За компанија:
Мапа

БФМ Компани

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: нас.Кликово
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7821 км

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи