10% ПОПУСТ на Клима уред Daikin inverter, модел FTXB35C+RXB35C По стара цена 40.821 ден, а нова 36.739 ден.

- 10%
преостанато време: 5 дена, 3:17:33
Добивате:

По стара цена 40.821 ден, а нова 36.739 ден. Високоѕидна внатрешна единица што овозможува висока ефикасност и удобност • Номинален капацитет на греење: 3,5 kW • Греење до надворешни температури од -15°С • SCOP = 4,06 • Енергетска класа: А+ • Комфорт проток на воздух - автоматски прилагодување на правец на проток на воздух за да се постигне најпријатна температура на воздух, а притоа да не дува директно во лицата кои се во просторијата.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 30.04.2017
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Паксон


  • Адреса: Загребска 28-б лок.17
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9156 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи