10% попуст на изработка на алуминиумска и pvc столарија

- 10%
преостанато време: 39 дена, 16:16:52
Добивате:

10% попуст на изработка на алуминиумска и pvc столарија

Услови:
  • Попустот не важи кога има тековни акции и попусти
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Алкопласт

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Плачковица 142
  • Место: Радовиш
  • Оддалеченст: ≈7944 км

  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи