10% попуст на иверки

- 10%
remaining time: 342 days, 16:48:18
You get:

10% попуст на иверки.

Conditions:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Karat-M

6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : Blagoja Stefkovski 23
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7857 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 17:00
    Sat from 10:00 to 14:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи