10% попуст на иверки

- 10%
преостанато време: 142 дена, 2:05:11
Добивате:
10% попуст на иверки.
Услови:
    Преземањето на купонот е бесплатно За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Карат-М

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Благоја Стефковски 23
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7430 км

  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 17:00
    Саб од 10:00 до 14:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи