10% попуст на ентериер, уредување и реновирање.

- 10%
remaining time: 39 days, 16:19:14
You get:

10% попуст на ентериер, уредување и реновирање.

Conditions:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Mak bis engineering


  • Address : bul.Jane Sandanski 7 lok.10
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7854 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи