10% попуст на ентериер, уредување и реновирање.

- 10%
преостанато време: 4 дена, 5:48:35
Добивате:

10% попуст на ентериер, уредување и реновирање.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Мак бис Инженеринг


  • Адреса: бул.Јане Сандански 7 лок.10
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи