10% попуст на DAIKIN STREAMER прочистувач на воздух MC70L од ИЦС Груп

-10%
преостанато време: 24 дена, 21:20:25
Добивате:
10% попуст на DAIKIN STREAMER прочистувач на воздух MC70L

Редовна цена: 29.500 ден. Цена со попуст: 26.550 ден. од ИЦС Груп премиум партнер на DAIKIN за Македонија. тел: 02/3084 465, 076/344 728, www.icsgroup.mk.

 

Опис на производот:•Силно и моќно прoчистување на воздухот со DAIKIN FLASH STREAMER технологијата,
• го подобрува квалитетот на воздухот во секоја просторија
•Се користат 6 филтри за отстранување на: прашина, полен, бактерии, вируси, чад од цигари, намалување на непијатни миризбa
•Во широк опсег ги уништува и отстранува честиците на прашина ,разни непожелни мириси и микроби,а вирусите ги прави безопасни за средината
•голем проток на воздух: 420 m³/h во турбо режим на работа
•го збогатува воздухот со негативни јони обезбедувајки здрава атмосфера во секоја просторија
•Применлива површинa: 46m2
•Димензии (вxшxд): 576 x 403 x 241 mm
•мала бучавост до 16 dBA
•лесна, компактна и мобилна единица
•Тежина: 8,5kg

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно.
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 31.12.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

ИЦС Груп - продажен салон

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: бул.Илинден 160
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7421 км

 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
  Саб од 09:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1591599712_75.jpg?t=true&w=300&h=300Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи