10% попуст на Daikin Sensira 5kW клима уред

-10%
преостанато време: 17 дена, 10:39:33
Добивате:
Дискретна единица со висока ефикасност и сигурен комфор. •Тивка работа до 21dBA •R-32 разладно средство (фреон) •Номинален капацитет на ладење до 5,0 kW •Номинален капацитет на греење 6,0 kW •Економичен режим на работа •Работен опсег: од -15◦С до +45◦С Целосна техничка спецификација: https://bit.ly/3cTY8Co.
Услови:

  Преземањето на купонот е бесплатно.

  За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.

  Важност на купонот до 15.06.2023.

  Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.

Споделете:
За компанија:
Мапа

Паксон

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

 • Адреса: Загребска 28-в лок.5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571724773_58.png?t=true&w=300&h=300Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи