10% попуст на DAIKIN Инвертер клима уред – FTXBC 5kW

- 10%
преостанато време: 15 дена, 14:35:00
Добивате:

10% попуст на DAIKIN Инвертер клима уред – FTXBC 5kW со редовна цена 58.900 денари, а цена со попуст 53.010 денари.

Услови:
 • Преземањето на купонот е бесплатно
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
 • Купонот може да се искористи до 04.11.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Термо Систем


 • Адреса: Никола Парапунов 1-1/13, ТЦ Карпош 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9153 км


  Логирај се на Златна Книга

  Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

  Корисничко име:Лозинка:


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи