10% попуст на целото мени во Кинески ресторан - STAR OCEAN

- 10%
преостанато време: 43 дена, 18:49:55
Добивате:

10% попуст на целото мени во Кинески ресторан - STAR OCEAN. ЗДРАВО, ВКУСНО И КВАЛИТЕТНО.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 30.04.2017
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Шин хаи (Ѕвезден океан)

Работиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: Лермонтова 19
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км

  • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 22:00

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи