10% попуст на целата програма на чешми Minotti

- 10%
remaining time: 342 days, 16:50:06
You get:

10% попуст на целата програмата на чешми Minotti.

Conditions:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Fortuna group

ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : Bul.Boris Trajkovski 274
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7855 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи