5% попуст на цел асортиман

- 5%
remaining time: 39 days, 16:17:17
You get:

5% попуст на цел асортиман: сечење, виткање, продажба на сите видови, лимови и производство на метална галантерија

Conditions:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Bade

Parking6 days a weekDelivery

  • Address : Boris Trajkovski 84-v (Prvomajska)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7855 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи