5% попуст на цел асортиман

- 5%
преостанато време: 73 дена, 23:23:22
Добивате:

5% попуст на цел асортиман: сечење, виткање, продажба на сите видови, лимови и производство на метална галантерија

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Баде

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостава

  • Адреса: Борис Трајковски 84-в (Првомајска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7855 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи