10% попуст на автоделови и сервисни услуги

- 10%
преостанато време: 11 дена, 12:00:05
Добивате:

10% попуст на автоделови и сервисни услуги

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 30.04.2018
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите
Споделете:
За компанија:
Мапа

Спектрум Сервис

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: Маршал Тито б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7821 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30
    Саб од 08:30 до 14:00

Логирај се на Златна Книга

Зашто логинот
Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи