10€ попуст: БУКУРЕШТ и мистичната Трансилванија за 8-ми Март, цена со попуст 109евра

- 10€
remaining time: 4 days, 18:34:52
You get:

8ми март Романија–прекрасна можност да се посети Романија заедно со мистичната Трансилванија. Редовна цена 119евра, цена со попуст 109евра. Аранжманот вклучува: •Автобуски превоз Скопје – Романија – Скопје •Ноќевање со појадок во Хотел Анди Букурешт 3* •Ноќевање со вечера и појадок во Хотел Анди Предеал 4* •Разглед на градот – Букурешт со водич •Трансилваниа тура –Посета на замокот Бран •Посета на градот Брашов •Синаиа тура – Посета на местото Синаиа и замокот Пелеш.

Conditions:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.03.2018
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Staf

Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditionedCards accepted

Categories:

travel agents


  • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00
    Sat from 10:00 to 15:00

Log In to Golden Pages

Logged in users use services like discount coupons, contact businesses, list favorite places, comments, ratings ...

Username:Password:


New user? | Forgot password? | Cancel