-61 попуст ВИП детално хемиско чистење на автомобил

-61
преостанато време: 6 дена, 12:19:26
Добивате:
ВИП детално хемиско чистење на автомобил - Редовна цена 7500 ден. ЦЕНА СО КУПОН 2900 ден.
ВИП детално хемиско чистење на автомобил или џип кое вклучува:
 • Внатрешно чистење
 • Детално чистење седишта
 • Детално чистење на тапацири
 • Детално чистење на багажник
 • Детално чистење тапацир на кров суво чистење без ризик да се одлепи (се користат кислородни таблети)
 • Антибактериско чистење на клима и вентилација
 • Озонирање на внатрешниот дел од возилото
 • Силиконска заштита на седишта од протекување
*Понудата важи и за џипови
Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно.
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
  • Количините се ограичени
  • Купонот може да се искористи од 04.06.2023
Споделете:
За компанија:
Мапа

Др. Кар Ваш


 • Адреса: Волче Наумчевски 41
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7844 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи