5%
преостанато време: 67 дена, 18:43:32
Добивате:

Услови:
  Споделете:
  За компанија:
  Мапа

  До ре ми


  • Адреса: Кеј 13-ти Ноември, Димитар Влахов 15
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км

  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00
   Саб од 10:00 до 14:00

  Логирај се на Златна Книга

  Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

  Корисничко име:Лозинка:


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи