- 51% попуст на хемиско чистење и дезинфекција на мебел по избор

-51%
преостанато време: 6 дена, 12:11:56
Добивате:
Хемиско чистење:
 • Аголна гарнитура - Редовна цена 3000 ден.    ЦЕНА СО КУПОН 1,470.00 ден.
 • Двосед - Редовна цена 1400 ден.                     ЦЕНА СО КУПОН 690 ден.
 • Тросед - Редовна цена 1600 ден.                     ЦЕНА СО КУПОН 790 ден.
 • Фотелја- Редовна цена 1000 ден                      ЦЕНА СО КУПОН 490 ден.
 • Кујнска - Редовна цена 600 ден.                       ЦЕНА СО КУПОН 290 ден.
 • Единечен душек - Редовна цена 2000 ден.     ЦЕНА СО КУПОН 990 ден.
 • Двоен душек - Редовна цена 3000 ден.           ЦЕНА СО КУПОН 1490 ден.
 
Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно.
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
  • Количините се ограичени
  • Купонот може да се искористи од 04.06.2023
Споделете:
За компанија:
Мапа

Др. Кар Ваш


 • Адреса: Волче Наумчевски 41
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7844 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи