-5% на сите производи во QUICK-STEP - Ками Флоринг

- 5%
преостанато време: 84 дена, 0:18:57
Добивате:

-5% на сите производи во QUICK-STEP - Ками Флоринг

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 17.05.2018
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Ками Флоринг - Квик степ


  • Адреса: Аминта III 1 (Ленинова)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7849 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00
    Саб од 09:00 до 17:00

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи