-30% попуст на белетристика: Ние децата од железничката станица ЗОО : приказната за Кристијане Ф

-30%
преостанато време: 28 дена, 13:09:23
Добивате:
Ние децата од железничката станица ЗОО : приказната за Кристијане Ф. Редовна цена 500 ден. ЦЕНА СО КУПОН 350 ден.
Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно.
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
  • Количините се ограичени
  • Купонот може да се искористи од 26.06.2023
Споделете:
За компанија:
Мапа

Полица


 • Адреса: Димитија Чуповски (Вељко Влаховиќ) 26/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00
  Саб од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563521997_38.png?t=true&w=300&h=300Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи